KURUMSAL

IRIS'in merkezi İstanbul'da olup inşaat sektöründe 30 yılı aşkın deneyime sahiptir. İnşaat mühendisliği, özellikle karayolları, yollar, havaalanları, boru hatları ve altyapı, madencilik, ticari ve endüstriyel binaların yapımında uzmanlaşmıştır.

IRIS, inşaat mühendisi, mimar, makine mühendisi, işletme yüksek lisansına sahip çok sayıda seçkin ve kalifiye profesyonel istihdam etmiştir. Makine parkı, IRIS'in sahip olduğu ileri teknoloji makineleri, araçları ve ekipmanları içerir.

Firmamız, kalite ve güvenlikten ödün vermeden, son tarihten önce çeşitli uluslararası ve yerel projelerde çalışmalarını tamamlamıştır.

Kurum kültüründe kalite yönetimi, çevre koruma ve güvenlik standartlarına öncelik verilmiştir. IRIS büyüme stratejisinde bu standartları ve stratejileri Verimli Yönetim ve Kontrol Araçlarına dönüştürdü.

IRIS olarak şimdiki ve gelecekteki projeler için sizinle çalışmaya olan ilgimizi sunuyoruz. IRIS profesyonelce ve gizlilik içinde çalışmayı taahhüt eder, bu nedenle işleri zamanında ve istenen kalite standartlarında bitirmek için güvence veririz.